Trucker Plus – Nowoczesny System dla Operatorów z Branży KEP, TSL, Retail i FMCG

Efektywne rozwiązanie IT. Lepsze Zarządzanie Logistyką Dostaw. Więcej Klientów

Trucker Plus Przegląd Rozwiązania

Trucker Plus to elastyczny i kompleksowy system operacyjny klasy ERP dedykowany dla największych firm posiadających rozbudowaną logistykę dostaw z sektora KEP i TSL jak również z sektora Ratail i FMCG. Dla firm logistycznych System Trucker Plus dostarcza całościowy pakiet funkcjonalności w każdym obszarze ich działania, od zarządzania sprzedaży, przez operacje i logistykę na rozliczeniach i analityce kończąc. To niezawodne narzędzie do zarządzania logistyka na pierwszej, środkowej lub ostatniej mili oraz ich optymalizowania w czasie rzeczywistym bez względu na zasięg i skalę działania.

Swoja sławną elastyczność System Trucker Plus, dostarcza dzięki rozproszonej architekturze poszczególnych  modułów funkcjonalnych, które w zależności od potrzeb klientów, indywidualnie dostarczamy w całości lub osobno, zapewniając szybkie wdrożenie, skalowalność i bezkompromisową niezawodność działania.

Od ponad 15 lat nieprzerwanie rozwijamy możliwości systemu, aby spełnić wymagania i oczekiwania firm swoja operacyjną działalność opierających na Systemie Trucker. Jesteśmy przekonani, że aktualnie spełnia wszystkie potrzeby nowoczesnej firmy poszukującej efektywnego rozwiązania IT zapewniając skuteczne zarządzanie logistyką i ostatecznie obniżające koszty w każdym obszarze jej działalności.

 

Trucker Plus Obsługuje Każdy Element Procesu Logistycznego

Główne Modułu Funkcjonalne Dostępne w Trucker Plus

Trucker Plus to kompleksowy i zintegrowany system, który pod względem funkcjonalności jest jednym z najbardziej wszechstronnych narzędzi na świecie. Obsługa całego procesu, który odbywa się w firmach transportowych, logistycznych i kurierskich, od procesu pozyskania i obsługi klienta, przez cały proces obsługi operacyjnej i logistycznej na rozliczeniach kończąc, zapewni wszelką funkcjonalność, jakiej można oczekiwać od tej klasy systemu .
Niezależnie od tego, czy jesteś międzynarodowym operatorem logistycznym, świadczysz usługi kurierskie, czy tylko jesteś właścicielem sieci Click & Collect, system Trucker Plus z jego funkcjonalnościami jest najlepszym narzędziem, które niezawodnie wesprze rozwój Twojej firmy wspierając ją w każdym obszarze działania!

Moduł CRM to Więcej niż tylko Zarządzanie Sprzedażą

Sprzedaż jest prawdopodobnie motorem wszystkich aspektów działalności. Oznacza to, że CRM może być również wykorzystywany przez Ciebie w podejmowaniu świadomych, opartych na danych decyzji we wszystkich działach, takich jak operacje czy księgowość. Kiedy wszystkie aspekty działalności działają pod jednym źródłem dokładnych informacji, wówczas koszty operacyjne mogą być właściwie rozliczane i kontrolowane a sprzedaż bardziej rentowna.

CRM Trucker Plus obsługuje każdy dostępny model sprzedaży (Field, Tele Sales, ReSale) i może zostać łatwo zintegrowany z każdym innym istniejącym w firmie systemem operacyjnym.

Moduł Operacyjny. Jedno Narzędzie by Zarządzać Wszystkim

Rozumiemy specyfikę procesów operacyjnych dostaw, dlatego jesteśmy w stanie je zoptymalizować. System Trucker Plus jest rozwiązaniem, które zwiększy wydajność procesów i obniży koszty operacyjne, pozwalając  zarządzać wszystkimi obszarami dostaw w dowolnym modelu, kontrolować wskaźniki procesów i wskaźniki jakościowe KPI dostępne w czasie rzeczywistym. Dzięki nim, bez względu czy wykorzystujesz własną flotę czy też korzystać z przewoźników zewnętrznych, zyskasz kontrolę nad wszystkimi operacjami terenowymi swojej firmy.

Mobilna Aplikacja Kurierska

Integralną częścią systemu Trucker Plus jest aplikacja na urządzenia mobilne w systemach Android i Windows Mobile. Aplikacja mobilna dla kurierów i kierowców to nie tylko narzędzie do obsługi odbioru i dostarczania paczek lub zamówień. Jest to zaawansowana aplikacja, która pozwala zarządzać pracą przewoźnika w terenie, nie tylko w zakresie dostawy do domu, ale także do obsługi punktów odbioru przesyłek lub sklepów. W ramach podstawowych funkcjonalności aplikacja pozwala zoptymalizować całą trasę przejazdu, organizując koszty i czas pracy, obsłużyć dynamiczne przekierowanie przesyłek do punktu odbioru w określonym momencie oraz obsłużyć  płatności za usługę pobrania (COD) gotówką lub kartami płatniczymi i kodem BLIK

Zarządzanie Frachtami, Procesem Sortowania i Magazynu - Obsłużone

System Trucker Plus niezawodnie wspiera zarządzanie wszystkimi aktywnościami transportowymi w ramach krajowej lub globalnej logistyki i sieci połączeń frachtowych.Łącząc łatwość obsługi z funkcjami i analityką, optymalizując zasoby i automatyzując procesy dzięki wykorzystaniu algorytmów samouczących, wprowadzi operacje logistyczne na zupełnie nowy poziom, podnosząc wydajność i obniżając koszty logistyki dostaw.

System Trucker Plus wykorzystuje mechanizm optymalizacyjny, który automatycznie znajdzie najlepszy sposób na zaspokojenie potrzeb logistycznych, biorąc pod uwagę wymagania kosztowe, czasowe, dostępne zasoby i możliwości partnerów handlowych.

System niezawodnie wspiera również procesy magazynowe i sortowania w każdym modelu logistycznym i sortowaniu ręcznym lub automatycznym.

System na Usługach Sieci Paczkomatów i Punktów Odbioru Przesyłek.

Gdy w procesie logistycznym wykorzystujesz własną lub zewnętrzną sieć PUDO lub samoobsługową sieć Paczkomatów w ramach swoich usług, system Trucker Plus całościowo obsłuzy cały proces odbioru i dostawy przesyłek. Moduł Paczkomatów w Trucker Plus będzie w stanie skutecznie zastąpić oprogramowanie dostarczone przez producenta urządzenia. Oprócz standardowych funkcji modułu, takich jak obsługa odbioru „z” i nadania „w”, istnieje dynamiczne zarządzanie dostępnością skrytek paczkomatowych, umożliwiające efektywne zarządzanie przesyłkami i ich dostępnością w czasie rzeczywistym.

PUDO

Gdy w procesie logistycznym wykorzystujesz własną lub zewnętrzną sieć punktów obsługi paczek lub Paczkomatów, moduł Parcel Point systemu Trucker, całościowo obsłuży cały proces odbioru i dostawy przesyłek. Nasz moduł PUDO będzie mógł skutecznie zastąpić oprogramowanie dostarczone przez producentów urządzeń.

OBSŁUGA PROCESU OSTATNIEJ MILI

Przejęcie przesyłki od kuriera
Magazynowanie
Odbiór przesyłek z punktu PUDO

  • indywidualny kod odbioru lub cyfrowy podpis odbiorcy
  • obsługa COD (opcja)
  • zwrot przesyłki (wydanie kurierowi awizowanych przesyłek)

OBSŁUGA PROCESU PIERWSZEJ MILI

Obsługa przesyłek opłaconych w systemie przewoźnika
Obsługa przesyłek opłacanych w punkcie (opcja)
Obsługa kodów tymczasowych (opcja)
Obsługa przesyłek zwrotnych (zwroty konsumenckie)
Wydanie kurierowi

Moduł Reportów. Pełen Wgląd w Każdy Obszar Działania Twojego Biznesu

System Trucker Plus w standardowej wersji wyposażyliśmy w ponad 600 gotowych raportów, w każdym z dedykowanych modułów sprzedaży, obsługi klienta, operacji kurierskich, operacji oddziałowych, logistyki połączeń i magazynów, a także w module rozliczeniowym.

W każdym przypadku, gdy potrzebujesz niestandardowych raportów dla siebie, swojego działu lub firmy, możesz być pewien, że będziesz mógł je tworzyć w ramach danych dostępnych w systemie. Ilość danych zebranych przez System Trucker Plus stawia go na poziomie zaawansowanych systemów BI, dając użytkownikowi możliwość aktywnej weryfikacji w ramach dynamicznych i predefiniowanych raportów

Moduł Rozliczeń z Przewoźnikami i Klientami

Moduł rozliczeniowy z klientami jest jednym z najważniejszych modułów dostępnych w systemie Trucker. Pozwala na automatyczne rozliczanie klientów, kurierów i zewnętrznych przewoźników, w tym pełną obsługę gotówki w każdym oddziale, który rozlicza usługi wypłaty gotówki (COD) przez kurierów. Wszystkie transakcje mogą być automatycznie rozliczane jako część dokumentów księgowych i importowane do dowolnego systemu ERP.

WMS Trucker

Moduł WMS systemu Trucker wspiera zarządzanie procesami logistyki magazynowej w ramach całego łańcucha dostaw. Łącząc łatwość obsługi z najlepszymi w branży funkcjami, pomaga zautomatyzować procesy, dzięki czemu można szybciej wykonywać operacje logistyczne w magazynie, optymalizując obsługę dostaw, towarów oraz wysyłki.

Chcesz Wiedzieć Więcej o Systemie Trucker Plus?

Skontaktuj się z Jednym z Naszych Ekspertów i Odkryj, co Może Zrobić Trucker Plus dla Twojej Firmy

Branże, w których Działają Nasze Rozwiązania

Couriers & Logistics

Solution for your courier or logistics company.

See more

Retailers

Deliver and create a fully-controlled experience for clients.

See more

FMCG Brands

Meet and exceed the on-demand clients expectations.

See more

Restaurants
Food delivery

Great service that arrives exactly when clients need it.

See more

Services

Create the perfect frictionless experience and fully stage visibility.

See more

Zobacz na żywo jak działają systemy,
z jednym z Ekspertów Logistyki OpenNet.pl