8 października 2019 Aleksander

Nowe logo i strona www.opennet.pl

W IV kwartale roku zawsze zamykamy większość kluczowych projektów i ograniczamy prace wdrożeniowe dla naszych klientów ze względu na ich przygotowania do sezonowego piku. To idealny moment by pomyśleć przez chwilę o sobie.

Rozwijamy nie tylko nasze rozwiązania informatyczne dedykowane firmom logistycznym, ale także sposób w jaki się komunikujemy. Dlatego na początek lifting przeszło logo OpenNet.pl. Obecnie ma silniej eksponowany skrót nazwy (ON), który symbolizuje naszą gotowość do pracy. Logo zostało wzbogacone o hasło „Software & solutions”, które odzwierciedla nasze postrzeganie narzędzi IT, jako odpowiadających na faktyczne wyzwania przed jakimi stoi branża TSL. Kolory logo utrzymane zostały w odcieniach niebieskiego, nawiązując do nowoczesności i zaawansowanej technologii przyszłości, którą wdrażamy dla naszych klientów.

Wprowadzanie zmian w komunikacji to nie tylko metamorfoza wyglądu, ale także sposób na pokazanie naszej dostępności dla klientów – podkreśla Marcin Ciećwierz, założyciel i CEO OpenNet.pl.- Z naszymi usługami docieramy do klientów na całym świecie, dlatego zdecydowaliśmy się m.in. na wersję anglojęzyczną nowej strony www, dedykowaną potencjalnym zagranicznym partnerom biznesowym.

Na nowej stronie prezentujemy zarówno zalety współpracy z OpenNet.pl, jak i korzyści z oferowanych przez nas rozwiązań. Obecnie www.opennet.pl to nie tylko nowy układ graficzny, ale także nowe treści, w przyjazny sposób przedstawiające zakres funkcjonalny systemów informatycznych, ich zastosowanie w poszczególnych branżach oraz przykłady wdrożeń. Jesteśmy przekonani, że stonowane kolory firmowe oraz dyskretna, przejrzysta szata graficzna korespondują z zawartością strony, pozwalając na łatwe zapoznanie się z jej treścią.

Zmiany wprowadzone na stronie miały przede wszystkim ułatwić użytkownikom dostęp do treści prezentowanych na stronie. Chcieliśmy, aby nowa strona była bardziej atrakcyjna dla użytkowników, a jednocześnie pokazywała zakres rozwiązań oferowanych nowym sektorom i branżom.- komentuje Przemysław Jarosz, odpowiedzialny za wdrożenie nowej strony internetowej. – Jesteśmy przekonani, że nowa wersja strony przyczyni się do umocnienia pozycji ON jako jednego z liderów wśród dostawców systemów informatycznych dla logistyki.

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.