Trucker

Trucker to elastyczny kurierski system informatyczny. Poszczególne moduły można dowolnie konfigurować i łączyć, tak aby jak najlepiej wpisywały się w specyfikację i wspomagały działanie Państwa firmy.

Gdy zajdzie taka potrzeba, możemy zmodyfikować lub dopisać cały moduł według Państwa wymagań.

Całość oprogramowania jest dedykowana do kompleksowej obsługi procesów zachodzących w firmach kurierskich, transportowych oraz zajmujących się dystrybucją i sprzedażą towarów. System powstawał w ciągu 12 lat ścisłej współpracy z przedsiębiorcami. Dzięki temu jest sprawdzony w działaniu i dopasowany do potrzeb rynku.

Jakie są plusy z korzystania z systemu?

  • Większa kontrola nad całą firmą, zamówieniami, flotą i pracownikami.
  • Obsługa wszystkich funkcji i procesów w Państwa przedsiębiorstwie.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy.
  • Zwiększenie zadowolenia klientów, oraz polepszenie współpracy.
  • Integracje z e-commerce i Allegro
  • Bogata baza raportów
  • Usprawnione fakturowanie, procesy logistyczne oraz obsługa zleceń jest w stanie prawie całkowicie wyeliminować zbędną biurokrację.

Rozwiń
C- Tracker

CDTS

CDTS jest systemem przeznaczonym dla małej lub średniej firmy kurierskiej i transportowej.

Po szybkiej konfiguracji, umożliwia przeprowadzenie pełnego procesu od zarejestrowania zlecenia w internetowym panelu klienta przez dyspozytornię po wycenę i fakturowanie. Zawiera podstawowe funkcjonalności CRM takie jak reklamacje, interwencje i windykacja. Silną stroną CDTS są zaawansowane możliwości samodzielnego tworzenia indywidualnych cenników. Pełną kontrolę zapewniają obszerny zestaw raportów operacyjnych i handlowych a także moduły kasowy i pobraniowy.

Dowiedz się więcej na http://dispatch.pl/

Rozwiń
CDTS

Infosat

Dedykowany dla firm system transportowy umożliwiający m.in. analizy trasy, śledzenie pojazdów, oraz rozbudowany pakiet raportów. Rozwiązanie to jest idealnym wsparciem i podstawą zarządzania flotą samochodową.

System pozwala na integrację z rejestratorami pokładowymi dostarczającymi wielu danych np. zużycie paliwa, pozycja itp. Poprzez działanie w czasie rzeczywistym będą mogli Państwo śledzić aktualną pozycję samochodów i przebieg tras. W razie wypadku system oferuje moduł alarmujący, oraz przycisk napadowy.

Chcą Państwo wejść na wyższy poziom zarządzania flotą?

Skontaktuj się z nami!

Rozwiń
Infosat