„Nasi pracownicy to główne źródło sukcesu i wartości firmy. Ich wiedza i zdobyte doświadczenie pozwalają naszym Klientom osiągać zamierzone cele biznesowe”

Marcin Ciećwierz, Właściciel

OpenNet.pl jest polską firmą powstałą w 2004 r. jako odpowiedź na stale rosnący popyt rynkowy w zakresie doradztwa informatycznego oraz kreowania, implementowania i rozwijania w pełni zaawansowanych systemów wspierających działalność naszych Klientów.

12 lat doświadczenia

>60 stałych klientów

>20 pracowników

O firmie


Technologie IT przekładamy na wymierne korzyści naszych Klientów. Do każdego rozwiązania podchodzimy indywidualnie i kompleksowo.

Razem z Klientami budujemy ich przewagę konkurencyjną, umożliwiając realizację planów i pomysłów.

Dajemy naszym Klientom dużo więcej niż tylko opiekę nad systemem informatycznym – dajemy swobodę skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem stając się jednocześnie partnerem w biznesie.

Gwarancja


Wyrazem naszej odpowiedzialności i troski o jak najlepsze wywiązywanie się z powierzonych zadań oraz okazanego zaufania jest roczna gwarancja udzielana na wszystkie nasze oprogramowania.


Szczegółowe warunki gwarancji otrzymają Państwo wraz z chwilą dokonania zakupu naszego produktu.

Otwartość

Profesjonalizm

Elastyczność

Nowatorstwo

Niezawodność

Efektywność

Terminowość

System do obsługi firm kurierskich

Zalety współpracy z nami

Jakość

Nadrzędnym celem OpenNet.pl jest zaspokojenie bieżących i przyszłych potrzeb naszych Klientów poprzez oferowanie produktów i usług najwyższej jakości przy jednoczesnym zastosowaniu nowoczesnych technologii i zachowaniu bezpieczeństwa działania.

Solidny zespół

Posiadamy zgrany i solidny zespół programistów i inżynierów wspomagających proces wytwarzania oprogramowania a także doświadczoną kadrę projektową. Pracownicy tworzą wysoce wykwalifikowaną kompetentną kadrę, których umiejętności potwierdzają m.in. uzyskane certyfikaty: Microsoft (MCTS, MCPD, MCP), Prince, Agile, Cobit, ITIL, Cisco.

Bezpieczeństwo

W celu zapewnienia pełnej i skutecznej ochrony danych stosujemy równolegle oprogramowanie antywirusowe, systemy typu firewall oraz odpowiednią konfigurację aktualizacji systemów operacyjnych. Wszelkie informacje przechowujemy na bezpiecznych serwerach OpenNet.pl z cykliczną kopią bazy danych.

Zaufali nam